Po chwili braku aktywności – komputer mi się zepsuł – wracam. Komputer nadal nie jest sprawny, ale skombinowałem zastępczy, mam tu oprogramowanie, którego mi trzeba. Korzystając z niego postawiłem sobie blog na WordPressie, zrobiłem skórkę i narysowałem nowe logo. Sądzę, ze jest ładnie i elegancko.

Studencka Elegancja stała się teraz tytułem, a nie tylko podtytułem bloga. Okazało się, że „Simon Says” to nie jest bardzo oryginalna nazwa i ktoś podkupił mi wszystkie domeny.

Mam zebrane zdjęcia i materiały do kolejnych kilku notek, więc o ile nie zdarzy się kolejna nieprzewidziana hardware’owa katastrofa, powinny się one pojawiać trochę bardziej regularnie.

Jeszcze kilka spraw:

Personal Shopping

To nie jest tak, że kradnę pomysł koledze Secondhand Dandy’emu, bo to coś, z czym nosiłem się od dawna, a już parę osób mówiło mi, że powinienem spróbować. Uznałem jednak, że najpierw chcę doprowadzić blog do porządku.

Rozumiem, że wydawanie pieniędzy na kogoś, kogo umiejętności w tej kwestii można kwestionować ze względu na brak udokumentowanego doświadczenia to nie jest coś, na co każdy się chętnie rzuci. Dlatego teraz pomogę nieodpłatnie – w zamian za możliwość zrobienia zdjęć i wrzucenia ich tutaj. Mam nadzieję, że niebawem będę miał co pokazać.

Szukam fotografa

Skoro jesteśmy przy zdjęciach – szukam fotografa/fotografki z Krakowa, który/a podejmie się współpracy ze mną przy przygotowaniu materiałów fotograficznych na bloga. Nie mogę ciągle nagabywać mojej zajętej dziewczyny i jej Nikona z zepsutym autofocusem ;]

Nie musisz być profesjonalistą, możesz uczyć się/studiować, posiadać aparat i umieć się nim jakoś posługiwać.

Z racji tego, że blog nie przynosi mi żadnych dochodów, nie bardzo jestem w stanie zaoferować zapłatę gotówką. Ale wiem, że uganianie się za kimś z aparatem to jest praca i jako taka zasługuje na zapłatę, proponuję więc barter: mogę wykonać dla Ciebie stronę internetową. Na przykład portfolio fotograficzne. Czy to będzie WordPress z napisaną specjalnie skórką i poinstalowanymi rozszerzającymi funkcjonalność wtyczkami, czy strona stojąca na moim systemie zarządzania treścią zmodyfikowanym pod Twoje wymagania i potrzeby – kwestia Twoich preferencji.

Jeżeli uważasz, że to dobry układ, napisz mi maila.

Zobacz też

1 komentarz