Pozmieniałem tu troszkę. Mam nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu. Z racji tego, że wygospodarowanie czasu na poukładanie bloga graficznie graniczyło z cudem, przetestowałem nowy szablon raczej szybko i możliwe, że coś tu i tam jeszcze nie gra tak jak powinno. Jeżeli zauważę takie problemy, naprawię je czym prędzej. Jeżeli ty je zauważysz – dawaj śmiało znać. Chyba, że występują na Internet Explorerze 8 lub starszym – wtedy najpierw zainstaluj jakąś prawdziwą przeglądarkę.

Zobacz też

3 komentarzy

 • mat pisze:

  Szablon może i ładny, ale… Nie da się przeglądać strony głównej niestety. Przeładowany strasznie, scrollowanie muli niesamowicie. Przeglądam przez Chrome na Macbooku Pro 2012, więc w teorii mocy powinno być wystarczająco.

  • Szymon Jeziorko pisze:

   Ja korzystam normalnie z safari na mbp sporo starszym od twojego (2008) i działa płynnie.

   Na szybko jednak pozmieniałem parę rzeczy, które powinny przyspieszyć stronę (no i zrezygnowałem z blura, chlip, chlip, bo widać przeglądarki mają problem z renderowaniem go ładnie i szybko na dużych obrazkach).

 • bamber pisze:

  scrollowanie muli strasznie, bardzo tu utrudnia ,a wręcz uniemożliwia przeglądanie strony. Szkoda, bo treść Twoich wypocin jest ciekawa.