Kiedy wszyscy (mam nadzieję!) objadają się ciastami i domowym jedzeniem, ja sobie tu majstruję i grzebię w funkcjonalności bloga. Po kilku eksperymentach, doszedłem do rozwiązań, które mnie chyba satysfakcjonują.

Powinny one spowodować, że będzie się wam łatwiej przeglądać starsze wpisy – nie będą one już ginąć w mrokach historii. Także łatwiej powinno być się dostać do postów w interesującej was kategorii, no i podzielić się tym, co tu wyczytaliście na portalach społecznościowych (do czego serdecznie zachęcam).

Krótki opis zmian:

detale1

  1. Linki do stron bloga na fejsbuku, twitterze i googleplusie. Jest też ikonka do feeda RSS – który, oczywiście, istniał na blogu cały czas, ale teraz łatwiej się doń dobrać. Wystarczy kliknąć.
  2. Przyciski do dzielenia się rzeczami w portalach społecznościowych. To dla was. Korzystajcie!
  3. Bannery wybranych kategorii. Są na dole, nad stopką, żeby nie przeszkadzać za bardzo – a jednocześnie, żeby łatwo było się do nich dobrać, szczególnie, że część kategorii zawiera wpisy, które mogą okazać się przydatne jakiś czas już po tym, jak zostały opublikowane.
  4. Poniżej – pod każdym postem linki do czterech powiązanych wpisów. Jeżeli nie macie co zrobić z wolnym czasem, tak powinno być wam łatwiej skakać po zawartości bloga :)

detale2

A ja tymczasem wracam do obróbki zdjęć do wpisu, który pojawi się jakoś w tym tygodniu. I zajadania ciasta.

Zobacz też

Komentarze są wyłączone.